O nas

Zapraszamy do poznania się z firmą YACH! To specjalistyczna firma budowlana w nowoczesnym wydaniu. Niezmiennie, są dla nas ważne wysoka jakość wykonywanych prac, terminowość i uczciwość.

Młoda kadra, która stanowi trzon Naszej firmy, posiada unikalne doświadczenia w swojej branży oraz wypracowane umiejętności.

Siedziba firmy mieści się na Śląsku, w Zabrzu, a obszarem naszego działania jest nie tylko Śląsk, ale w zasadzie cała Polska.

Świadczymy pełny zakres usług ogólnobudowlanych. Współpracujemy z klientami firmowymi oraz klientami indywidualnymi. Nasza specjalizacja to adaptacje lokali użytkowych oraz kompleksowe wykończenia wnętrz. Zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników, wysokiej klasy fachowców i stale zwiększamy kadrę. Każdorazowo elastycznie dostosowujemy ilość pracowników w brygadzie do powierzonych nam zadań.

Podczas współpracy z naszymi klientami, ogromną wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi, rzetelności oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Zaletami naszej skuteczności jest właściwe zaplecze techniczne profesjonalne maszyny i narzędzia, jak również rozwinięta logistyka zapewniająca mobilność na terenie całej Polski.

Sprawdź Nas!