Na zlecenie inwestorów z Katowic firma YACH podjęła się realizacji zlecenia w lokalu mieszkalnym w centrum miasta. Lokal usytuowany jest w bloku w ścisłym centrum Katowic, w bliskiej odległości od Spodka. Ponieważ mieszkania przez długie lata nie przechodziło w zasadzie żadnych remontów to zlecenie objęło bardzo szeroki zakres pracy.

Rozpoczęcie prac poprzedziła wnikliwa analiza stanu technicznego mieszkania, stanowiąca podstawę do opracowanie dokładnegi kosztorysu. Dodatkową kwestią była zmiana układu mieszkania pod kątem przeznaczenia na wynajem długoterminowy i optymalizacją przychodów jego właścicieli. Wycena kosztów i czasu tych wszystkich prac, była z oczywistych względów kluczowa dla zleceniodawców ze względu na docelowy inwestycyjny charakter mieszkania.

 

Kuchnia

Salon

Pokój 1

Pokój 2

Przedpokój

Łazienka

Kuchnia

Zaproponowane przez firmę YACH rozwiązania techniczne, czas realizacji oraz wycena prac spotkały się z aprobatą zleceniodawców, czego efektem było przystąpienie do realizacji zlecenia. Jego przebieg i przede wszystkim efekty końcowe są przedstawione w drugiej części wpisu. Zapraszamy do lektury!